Učitelj Predmet E-poštni naslov dopoldanske pogovorne ure (zaradi suplenc obvezna predhodna najava)
Bajt Ana svetovalna služba ana.bajt@gimidrija.si
Beovič David GLA david.beovic@gimidrija.si
Bizjak Damijan PP damijan.bizjak@gmail.com
Bogataj Nataša SLO natasa.bogataj@gimidrija.si
Brložnik Danijela STR danijela.brloznik@gimidrija.si
Drev JurijGantar Melita STR jurij.drev@gimidrija.si
Gnezda Irma LU gnezda.irma@gmail.com
Graovac Nataša SOC, ZGO natasa.graovac@gimidrija.si
Gregorač Srečko STR srecko.gregorac@gmail.com
Justin Jerman Maja SLO maja.justinj@gmail.com
Kavčič Andrej PP andrej.kavcic2@guest.arnes.si
Kokošar Romana SLO romana.kokosar@gimidrija.si
Kremžar Jerman Ana Maria ŠPA maria.kremzar@gimidrija.si
Lipušček Sergeja MAT sergeja.lipuscek@gimidrija.si
Mrak Ester GEO ester.mrak@gimidrija.si
Naglič Tomaž ŠV naglic.tomaz@gmail.com
Poljanšek Marjanca FIZ marjanca.poljansek@gimidrija.si
Pirih Tanja STR, PP tanja.pirih@gimidrija.si
Prezelj Melita MA melita.prezelj@gimidrija.si
Rejec Janja PSI janja.rejec@gmail.com
Rudolf Božena NEM rudolf.bozena@gmail.com
Seljak Manica ANG manica.seljak@gimidrija.si
Slak Leoni Karmen BIO, NAR karmen.slak@gmail.com
Stepančič Klavdija ANG klavdija.stepancic@gimidrija.si
Šemrl Kosmač Valerija KEM valerija.kosmac@gimidrija.si
Štucin Zdravka LAB vaje zdravka.stucin@gmail.com
Švab Milada FIL svabmilada@gmail.com
Tratnik Jerneja ŠV jerneja.tratnik@gimidrija.si
Tuta Bojan INF bojan.tuta@guest.arnes.si
Uršič Silva SLO silva.ursic@gimidrija.si
Velikanje Jasmina NEM, ANG jasmina.velikanje@gmail.com
Verdnik Irena MAT irena.verdnik@gimidrija.si
Završki Srečo ŠV sreco.zavrski@gimidrija.si

 

Dostopnost