Učitelj Predmet E-poštni naslov dopoldanske pogovorne ure (zaradi suplenc obvezna predhodna najava)
Bajt Ana svetovalna služba ana.bajt@gimidrija.si  po dogovoru
Beovič David GLA david.beovic@gimidrija.si
Bogataj Nataša SLO natasa.bogataj@gimidrija.si  sre. 10.45. – 11.30
Boh Mojca GEO bohmarija@gmail.com
Brložnik Danijela STR danijela.brloznik@gimidrija.si  tor. 11.00 – 12.15
Česnik Vončina Irena BIO irena.cesnik-voncina@gimidrija.com
Drev Jurij STR jurij.drev@gimidrija.si  sre. 11.00 – 11.30
Gnezda Irma LU gnezda.irma@gmail.com
Graovac Nataša SOC, ZGO natasa.graovac@gimidrija.si  tor. 9.30 – 10.15
Gregorač Srečko STR srecko.gregorac@gmail.com
Justin Jerman Maja SLO maja.justinj@gmail.com
Kalan Branko ZGO, UM kalan.branko@gmail.com
Kavčič Andrej PP  andrej.kavcic2@guest.arnes.si
Klenovšek Ivan STR ivan.klenovsek@gimidrija.si
Kokošar Romana SLO romana.kokosar@gimidrija.si
Kremžar Jerman Ana Maria ŠPA maria-ana.kremzar-jerman@guest.arnes.si
Lipušček Sergeja MAT sergeja.lipuscek@gimidrija.si  pon. 7.05 -7.45
Mrak Ester GEO ester.mrak@gimidrija.si  sre. 8.35 – 9.29
Poljanšek Marjanca FIZ marjanca.poljansek@gimidrija.si
Pirih Tanja STR, PP tanja.pirih@gimidrija.si  po dogovoru
Pivk Tatjana MAT tatjana.pivk@gimidrija.si  pon. 8.00 – 8.30
Poljanec Sandra ITA spoljanec@gmail.com
Rejec Janja PSI janja.rejec@gmail.com
Rudolf Božena NEM rudolf.bozena@gmail.com
Seljak Manica ANG manica.seljak@gimidrija.si  tor. 10.45 – 11.30
Slak Karmen BIO, NAR, KEM karmen.slak@gimidrija.si  sre. 9.30 – 10.15
Stepančič Klavdija ANG klavdija.stepancic@gimidrija.si  sre. 10.45 – 11.30
Šemrl Kosmač Valerija KEM Valerija.Kosmac@gimidrija.si
Štucin Zdravka LAB vaje zdravka.stucin@gmail.com
Švab Milada FIL svabmilada@gmail.com  pon. 13.15 – 14.00
Tratnik Jerneja ŠV jerneja.tratnik@gimidrija.si
Tuta Bojan INF bojan.tuta@guest.arnes.si
Uršič Silva SLO silva.ursic@gimidrija.si  tor. 7.50 – 8.30
Velikanje Jasmina NEM, ANG jasmina.velikanje@gmail.com
Verdnik Irena MAT irena.verdnik@gimidrija.si  pon. 9.30 – 10.15
Vončina Robert ŠV robert.voncina@gimidrija.si
Završki Srečo ŠV sreco.zavrski@gimidrija.si  pet. 9.30 – 10.15